Stravovanie

Hotelová reštaurácia

 Stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie priamo v klimatizovanej hotelovej reštaurácii. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov (studená a teplá kuchyňa, šaláty, nápoje, pomazánky, müsli, slané a sladké pečivo, káva, mlieko, čaj, ovocie, čerstvá zelenina a iné). Obed  je výber z menu s možnosťou vegetariánskej a diétnej stravy.  Večere sú podávané formov  švédskych stolov. Otváracie hodiny: 8:00 – 19:00 hod.

Bar s letnou terasou

K príjemnému oddychu a posedeniu slúži hotelový bar s krbom, so širokým výberom nápojov ako aj možnosťou zábavy pri živej alebo reprodukovanej hudbe. Otváracie hodiny: 10:00 – 22:00 hod.

Altánok s grilom a ohnisko

V areáli  hotela je pre hostí k dispozícii  altánok s grilom, kde si hostia môžu grilovať a príjemne posedieť.  Okrem toho máme k dispozícii pre našich hostí ohnisko, kde je možné si pripraviť guláš, alebo opekať.
Raňajky:   sú podávané formou švédskych stolov
Obed:       výber z 2 jedál + polievka
Večere sú podávané formou bufetových stolov, hotel si vyhradzuje právo pri nízkej obsadenosti  podávať servírované večere. Vždy je pripravený bohatý šalátový bufet, ovocie a dezerty.